Szukasz prezentu na parapetówkę? Sprawdź te 3 propozycje!

Szukasz prezentu na parapetówkę? Sprawdź te 3 propozycje!

Urządzasz swoje pierwsze mieszkanie? A może otrzymałeś zaproszenie na parapetówkę? Niezależnie od tego, który scenariusz jest Ci bliższy - z pewnością przyda Ci się kilka wskazówek, które wykorzystasz w jednym z powyższych wariantów.

Zestaw garnków od Gerlach

Wszelkie dekoracje kuchenne, wazony, ściereczki i dodatki - to wszystko owszem, umili czas spędzony na przyrządzaniu posiłków, jednak w pierwszej kolejności na liście produktów z kategorii must-have znajduje się nieco inny zestaw produktów. Przykład stanowią tu choćby garnki Gerlach - to marka sama w sobie, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten synonim jakości i trwałości powinien być doskonale znany również osobom, które nie zajmują się profesjonalnie gotowanie. Na przestrzeni lat Gerlach wytworzył naprawdę wiele udanych produktów, który podbiły także serca użytkowników indywidualnych. Taki zakup będzie zatem doskonałym wyborem zarówno na własny użytek, jak i dla kogoś bliskiego w ramach prezentu na nowe mieszkanie.

Zestaw sztućców i naczyń - tego nigdy dość!

W zdecydowanej większości przypadków przy okazji wyposażania swojej kuchni jednym z podstawowych sprzętów jest zmywarka. To z kolei przekłada się z reguły na konieczność używania więcej niż jednego zestawu naczyń czy sztućców. Warto zatem zastanowić się, czy pomysł związany ze sprezentowaniem takiego zestawu zapasowych naczyń lub kompletu sztućców nie będzie o wiele bardziej rozsądnym rozwiązaniem niż np. popularne gadżety typu blender czy toster.

Zestaw jakościowych kaw czy herbat

Chyba każdy z nas lubi od czasu do czas zrelaksować się od czasu do czasu nad kubkiem kawy lub herbaty. Jeżeli masz przesłanki, że osoba, którą chcesz obdarować lubi takie rytuały - wówczas sięgnięcie po lepszej jakości kawę lub herbatę kupowaną na wagę może być miłym akcentem na tle dotychczasowych podarunków z kategorii - praktyczne i użyteczne.

Chwila poszukiwań i już możesz mieć gotowy pomysł na taki sympatyczny upominek!

Powyższe propozycją to zaledwie kropla w morzu możliwych propozycji. Pamiętaj, że przede wszystkim liczy się gest i pamięć gdy chcesz kogoś obdarować z okazji zakupu mieszkania. Twój wybór powinien być dostosowany nie tylko do Twoich możliwości finansowych, ale i gustu czy oczekiwań osoby, której chcesz coś podarować. Jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby być najbardziej przydatne - wówczas w dobrym tonie będzie po prostu dopytanie gospodarza, co akurat na tę chwilę będzie dla niego najbardziej praktyczne. Z pewnością spotka się to z przychylnym nastawieniem!