Pomysły na upominki dla gości weselnych

Pomysły na upominki dla gości weselnych

Coraz częściej na weselnych stołach można spotkać upominki dla gości weselnych, w podziękowaniu za przybycie. W ten sposób para młoda wyraża wdzięczność za przybycie i uczestniczenie wspólnie z nimi w tym ważnym dniu. Jakie upominki sprawdzą się najlepiej? Sprawdź nasze propozycje!

Miodki ślubne

Ciekawym pomysłem dla upominek dla gości weselnych jest miód w niewielkim słoiczku. Zazwyczaj dołącza się do niego karteczkę z podziękowaniami, a także często z imionami młodej pary oraz datą uroczystości. Taki upominek z pewnością spodoba się wszystkim gościom, również tym najmłodszym. W sklepach możemy również znaleźć miód z maliną lub innymi owocami, co z pewnością będzie ciekawym urozmaiceniem. Takie słoiczki z miodem warto położyć koło talerzyków gości, tuż obok winietek. Gościom po zajęciu miejsc na sali weselnej od razu ukażą się piękne upominki, co z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach.

Słodki upominek

Doskonałym pomysłem będzie również słodki upominek. W końcu słodycze uwielbia niemal każdy, dlatego z pewnością będzie to udana forma podziękowania za przybycie. Mogą to być różnego rodzaju czekoladki personalizowane z imionami gości oraz datą wesela. Świetnie sprawdzą się również lizaki, orzechy w czekoladzie czy ciasteczka. W przygotowaniu takich upominków pomoże cukiernia. Sopot, Gdańsk i wiele innych miast w Polsce to miejsca, gdzie znajdziemy cukiernie, które przygotowują różnego rodzaju słodkie przekąski na przyjęcia weselne. Z pewnością uda nam się wybrać coś wyjątkowego.

Alkohol jako prezent dla gości weselnych

Doskonałym pomysłem na prezent dla gości weselnych jest alkohol. Może to być na przykład białe wino w eleganckiej butelce, whisky czy wódka. Takie butelki możemy udekorować ozdobną wstążką oraz spersonalizowaną naklejkę z podziękowaniami za przybycie. To z pewnością oryginalny pomysł na upominek, który doskonale będzie prezentował się na weselnym stole. Zestaw alkoholi warto zamówić przez Internet.

Magnesy na lodówkę

Kolejnym, nietuzinkowym pomysłem na upominek dla gości są magnesy na lodówkę. To prezent, który przy okazji może stać się świetną pamiątką z tego wyjątkowego wydarzenia. Ogromną zaletą takich upominków jest fakt, że są tanie, ale również nie będziemy musieli się przejmować, czy trafimy z upominkiem, jak ma to miejsce w przypadku miodu, słodyczy czy alkoholi. Warto jednak pamiętać o tym, aby magnesy zamówić odpowiednio wcześniej. Z powodzeniem znajdziemy firmy, które zajmują się tego typu zleceniami. Wystarczy, że określimy odpowiednią ilość magnesów oraz podamy informację, jaki napis powienien się na nim znajdować. Taki prezent z pewnością zachwyci gości.