Pomysły na drobny upominek

Pomysły na drobny upominek

Prezentujemy drobne upominki, które możesz podarować każdemu i na każdą okazję. To propozycje prezentów, które okażą się trafne nawet wtedy, kiedy nie mamy pomysłu na oryginalny prezent. Sprawdź!

Słodki upominek

Świetnym pomysłem na upominek z okazji urodzin, imienin lub po prostu jako forma podziękowania będą różnego rodzaju słodkości. Najbardziej popularnym prezentem są przeróżne bombonierki z czekoladkami. Świetnym rozwiązaniem będzie także dobrej jakości miód z maliną. Kolejnym ciekawym pomysłem będą także ekskluzywne, ręcznie robione praliny. Taki prezent, odpowiednio zapakowany z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Są to bardzo uniwersalne upominki, które sprawdzą się przy każdej okazji i niezależnie od wieku osoby, którą chcemy obdarować. Mogą także stanowić dodatek do głównego prezentu. Taki pomysł z pewnością okaże się trafiony i wywoła uśmiech.

Tort

Idealnym pomysłem na prezent są różnego rodzaju wypieki. Przy okazji urodzin czy imienin możemy podarować pyszny tort. To idealny pomysł na upominek, który z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę! Jeśli nie mamy zdolności kulinarnych, przygotowaniem idealnego tortu zajmie się cukiernia Sopot. Przy zamawianiu tortu należy wziąć pod uwagę liczbę gości, którzy będą uczestniczyli w przyjęciu. Jeśli nie mamy pewności, jakiego rodzaju torty lubi osoba, którą chcemy obdarować, to warto postawić na klasykę. Najlepszym rozwiązaniem będzie tort o smaku owocowym lub czekoladowym. Możemy także wybrać odpowiednią dekorację tortu lub napis z życzeniami urodzinowymi. Pamiętajmy także o świeczkach. Taki upominek z pewnością wywoła pozytywne odczucia!

Alkohol

Idealnym pomysłem na upominek może być alkohol. Taki prezent sprawdzi się przy różnego rodzaju okazjach, jak urodziny, podziękowanie za przysługę czy parapetówka. Jaki rodzaj alkoholu sprawdzi się najlepiej na upominek? Przede wszystkim spróbujmy się dowiedzieć, jaki jest ulubiony alkohol osoby, którą chcemy obdarować i na tej podstawie wybierzmy trunek. Być może osobie, której chcemy podarować prezent nie jest obcy świat wina, a na każdym przyjęciu to właśnie ten alkohol wybiera najczęściej. W takim przypadku możemy udać się do sklepu z winami i z pomocą osób obsługujących sklep z pewnością wybierzemy idealną butelkę tego trunku. Na prezent świetnie sprawdzi się także whisky, koniak czy rum. Wybierając prezent zwróćmy uwagę, aby alkohol był dobrej jakości. Taki upominek z pewnością ucieszy niejednego fana wyszukanych trunków.