Pomysły na drobny upominek

Pomysły na drobny upominek

Zdarzają się różnego rodzaju okazje, podczas których wręczamy upominki - urodziny, imieniny, parapetówka oraz wiele innych. Przedstawiamy pomysły na drobne upominki, które sprawdzą się doskonale, niezależnie od okazji!

Miód - słodki upominek na prezent

Miód to doskonały pomysł na prezent, na każdą okazję. Taki upominek sprawdzi się zawsze wtedy, gdy nie mamy pomysłu, co podarować na prezent. Obecnie możemy znaleźć różnego rodzaju zestawy prezentowe, a także miody w wielu smakach, na przykład miód z maliną czy orzechami. Można je wykorzystać do herbaty albo dodać do wypieków. Nawet jeśli osoba, którą chcemy obdarować nie jest ogromnym fanem miodu, to w wersji z owocami lub innymi dodatkami, taki prezent może okazać się strzałem w dziesiątkę! Miód jest upominkiem uniwersalnym i na każdą okazję - dla rodziców, przyjaciół czy dziadków. Może stanowić także doskonały dodatek do głównego prezentu.

Wypieki - na każdą okazję

Każda okazja jest dobra, aby podarować bliskiemu coś słodkiego. Na imieniny, urodziny czy parapetówkę świetnie sprawdzą się różnego rodzaju ciasta czy torty. Najważniejsza jest przede wszystkim dbająca o wysoką jakość składników cukiernia Sopot. Postarajmy się znaleźć właśnie taką cukiernię, jeśli planujemy tego typu prezent. Dobry wypiek to taki, który nie posiada zbędnych dodatków i dużej ilości cukru. Różnego rodzaju ciasta i torty występują w różnych smakach - czekoladowe, owocowe, śmietankowe. Z pewnością uda nam się znaleźć coś, co zadowoli osobę, którą chcemy obdarować. Zwłaszcza, jeśli jest fanem słodkości, to pyszne ciasto będzie doskonałym upominkiem! Pamiętajmy, że niektóre cukiernie wymagają, aby zamówienia na wypieki składać odpowiednio wcześniej. Warto zatem zająć się tym nawet kilka dni przed imprezą.

Alkohol - czy to dobry pomysł na prezent?

Alkohol jak najbardziej jest dobrym pomysłem na drobny upominek. Również sprawdzi się przy wielu różnych okazjach. Przede wszystkim warto zorientować się, jaki alkohol ma w zwyczaju spożywać osoba, którą chcemy obdarować. Starajmy się znaleźć dobrej jakości trunek. Jeśli chcemy kupić dobre wino, to warto udać się do sklepu, który specjalizuje się w sprzedaży tego alkoholu. Pomogą nam wybrać odpowiedni rodzaj wina. Zwłaszcza jeśli świat wina jest nam obcy, najlepszym pomysłem będzie zasięgnięcie porady osób, które się na tym znają. Wybierzmy także ozdobną torebkę prezentową. Do alkoholi, które doskonale sprawdzą się na drobny upominek możemy zaliczyć również whisky, koniak, szampan czy likier.