Oto kilka nieoczywistych prezentów w ramach parapetówki!

Oto kilka nieoczywistych prezentów w ramach parapetówki!

Zakup lub gruntowny remont mieszkania u krewnych lub znajomych to doskonała okazja do tego, aby przynieść im choćby drobny prezent, który przyda się w domu. Poniżej kilka podpowiedzi, które znajdą zastosowania, a nie są najczęstszym wyborem przy takich okazjach!

Postaw na brytfannę Zwieger, która pomoże wyczarować smakowite potrawy!

Organizowanie spotkania z okazji wprowadzenia się do nowego lokum to dobra okazja do zaproszenia bliskich znajomych. Jeżeli jesteś w gronie zaproszonych osób - w dobrym tonie będzie przyniesienie podarunku. Zamiast bibelotów i akcesoriów dekoracyjnych, które nie wiadomo czy trafią w gust obdarowanych - warto postawić na praktyczne dodatki, które z pewnością będą regularnie wykorzystywane. Przykład może stanowić brytfanna Zwieger - idealnie sprawdzi się do duszenia oraz smażenia posiłków przy jednoczesnym braku tłuszczu lub dodaniu go w minimalnej ilości. Co istotne - jest wysoce funkcjonalna, sprawdzi się bowiem zarówno w każdym typie kuchni jak i w piekarniku. Zapewni zdrowe gotowanie przy niskim zużyciu energii.

Dodatkowy zestaw naczyń to must-have dla posiadaczy zmywarek!

W coraz większej ilości mieszkań instaluje się zmywarki. W zależności od potrzeb może to być mniejszy wariant (45 cm) lub większy (standardowa "60tka"). Zdecydowana większość posiadaczy zmywarek zapewne zgodzi się ze stwierdzeniem, że naczynia lądują w niej niemal w ekspresowym tempie. Aby uchronić się przed sytuacją, w której nagle w kuchni zaczyna brakować czystych talerzy - warto mieć w zanadrzu zapasowy komplet naczyń. To właśnie jeden z dobrych pomysłów jako podarunek w ramach parapetówki. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój prezent sprawdzi się i będzie często w użytku - warto podążać tym tropem! Alternatywą dla zestawu naczyń mogą być sztućce - z dokładnie tych samych powodów.

Bon do sklepu z wyposażeniem

Jeżeli gospodarze, którzy zapraszają Cię na parapetówkę mają jeszcze wiele do zrobienia, aby uznać mieszkanie za "skończone" i wyremontowane zgodnie z ich oczekiwaniami - dobrym pomysłem na praktyczny prezent będzie także voucher na określoną kwotę do jednego z popularnych sklepów z wyposażeniem wnętrz. Dzięki temu osoby obdarowane z pewnością zrobią z niego dobry użytek i wybiorą coś, co faktycznie będzie im w danej chwili niezbędne.

Powyższe podpowiedzi powinny dostarczyć Ci inspiracji na udany prezent na parapetówkę. Jeżeli chcesz umilić życie świeżo upieczonym posiadaczom swojego lokum - warto zainwestować choćby w jeden z przytoczonych wyżej pomysłów!