Jakie jedzenie przygotować na spotkanie integracyjne w pracy?

Jakie jedzenie przygotować na spotkanie integracyjne w pracy?

Spotkanie integracyjne w pracy nie musi być wyjściem na miasto. Możecie zorganizować je równie dobrze w biurze i przygotować jednocześnie masę pysznego jedzenia. Wystarczy kreatywne podejście i kilka osób, które uwielbiają gotować. To te perełki będą przygotowywać pyszne potrawy i przekąski. Brakuje Ci jednak inspiracji? Spokojnie jesteśmy jeszcze my i pomożemy!

Zdrową formą posiłku może być jedzonko wegańskie

Jedzenie wegańskie sprawdza się doskonale w przypadku takich wyjść integracyjnych. Przeważnie nie jest też trudne do zrobienia. Możesz przykładowo wykorzystać tofu wędzone i stworzyć cudownego, wegańskiego pad thaia. Wszystko zależy od Ciebie. To ty decydujesz, jak będzie wyglądał taki posiłek. Zacznij od prostych rzeczy, a potem leć po te najbardziej wyszukane. Czasami brakuje nam konkretnych inspiracji, ale spokojnie. Musisz przez to przejść. Początki bywają trudne. Zastanów się, co najbardziej do Ciebie przemawia. Możesz też równie dobrze przygotować pyszne, wegańskie ciasto, które zachwyci wszystkich. Czasami wystarczy dodać kilka składników i już. Szczególnie, jeśli chodzi o babeczki. To coś zdecydowanie niesamowitego. Zresztą przekonasz się sam, robiąc pysznostki. Jesteśmy przekonani, że nie pożałujesz!

Co powiesz na coś słodkiego?

Słodkości są jak najbardziej w cenie. Trzeba przyznać, że duża część uwielbia słodkie rzeczy. Właśnie dlatego rewelacyjną opcją będą choćby cukierki reklamowe, które z powodzeniem schowasz gdziekolwiek zechcesz. Po prostu pomyśl o tym, jakie dokładnie cukierki lubią Twoi współpracownicy, a właściwie dopytaj swojego teamu o szczegóły. Każdy może lubić coś innego, ale spokojnie, na pewno się dogadacie. Każdy może mieć przecież inne podejście. Słodycze sprawdzą się w tym przypadku doskonale. Każda słodkość to czyjś uśmiech na twarzy. Cukierki kocha większość osób i zresztą trudno im się zwyczajnie dziwić. Naszym zdaniem to taki trochę must have w firmie na spotkaniu integracyjnym. Daj więc sobie szansę na coś fajnego i wyjątkowego.

Słone przekąski też będą doskonałe

Jesteśmy przekonani, że słone przekąski będą dla Ciebie odpowiednie. Wystarczy tylko dobrze przemyśleć, co lubią Twoi współpracownicy. Ale słuchaj, po prostu spytaj ich o to! Kompletnie wprost. Wtedy wszystko stanie się dużo prostsze i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Przemyśl tylko dobrze, co jest dla Ciebie najistotniejsze. Liczą się szczegóły. Zaufaj nam, jeśli chodzi o to. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Po prostu działaj i zyskaj niesamowite przeżycia z teamem.