Gerlach. Jakość sygnowana koroną

Gerlach. Jakość sygnowana koroną

Największą wartość przedstawiają produkty cieszące się doskonałą jakością, które posłużą przez długie lata, nawet jeśli będzie to użytkowanie bardzo intensywne. Drugim, być może najważniejszym elementem, świadczącym o jakości jest tradycja i marka. To cechy, których kupić się nie da, a dostępne są tylko dla wybranych.

Gerlach. Z tradycją do doskonałości.

Firma Gerlach to synonim jakości. Sygnowana logiem korony firma, której początki sięgają 1760 roku, przetrwała burzliwe dzieje, które niejednokrotnie wystawiały ją na próbę. Dziś Gerlach S.A  mający siedzibę w Drzewicy jest przedsiębiorstwem dysponującym olbrzymim doświadczeniem, rozpoznawalnym na całym świecie i jednoznacznie kojarzonym z najwyższą, bezkompromisową jakością. Mimo upływu lat, produkty Gerlach cieszą się uznaniem i są chętnie wybierane jako narzędzia niezbędne w gospodarstwie domowym, a niektóre serie doskonale sprawdzą się w terenie.

Najlepsze produkty firmy Gerlach.

Jedną z kluczowych kategorii produktów tworzonych przez Gerlach są garnki i szeroki wybór naczyń do gotowania, pieczenia i wszystkich innych tajemniczych procesów, sprawiających że przygotowanie dania będą pyszne i niepowtarzalne. Flagowym produktem producenta z Drzewicy jest linia Ambiente. Garnki wykonane z wysokogatunkowej stali, przystosowane do używania zarówno na tradycyjnych kuchniach gazowych, ale także na nowoczesnych blatach indukcyjnych, elektrycznych czy ceramicznych. Garnki bez problemu zniosą mycie w zmywarce, a i nie straszne im wysokie temperatury, panujące w piekarniku. Dla potwierdzenia jakości, produkty objęte są 2-letnią gwarancją.

Wielofunkcyjne scyzoryki Gerlach niezastąpione w trudnych warunkach.

Ale to nie wszystko. Gerlach oprócz trwałych, tradycyjnych garnków i najwyższej jakości przyborów niezbędnych w każdej nowoczesnej kuchni, tworzy też produkty zasługujące na szczególną uwagę, czyli wielofunkcyjne scyzoryki wykonane z najwyższej jakości stali. Kompaktowe i przemyślane. Obok tradycyjnego ostrza znajdziemy w nich pilnik, piłkę do cięcia, nożyczki, korkociąg i wiele innych ciekawych, przydatnych i wytrzymałych urządzeń, zamkniętych w niewielkiej, składnej obudowie. Jego wszechstronność docenią przede wszystkim majsterkowicze i miłośnicy survivalu, choć z powodzeniem nożyk znajdzie też zastosowanie w domu, w warsztacie, czy na działce. Gerlach to jakość dzięki doświadczeniu. Również wielofunkcyjne scyzoryki opatrzone są 2-letnią gwarancją, To ważne, bo czasem muszą zmierzyć się z naprawdę trudnymi zadaniami w terenie.