Dlaczego warto kupować garnki producenta gerlach?

Dlaczego warto kupować garnki producenta gerlach?

Inwestując w garnki wykonane ze stali nierdzewnej, możemy mieć pewność, że będą one nam służyły przez wiele lat. Dlaczego? Ponieważ cechują się one wytrzymałością, odpornością na obrażenia mechaniczne oraz niestraszna im wysoka temperatura. Najlepsza stal nierdzewna typu 18/10 gwarantuje ochronę przed korozją oraz zarysowaniem. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego warto kupować produkty wykonane przez producenta Gerlach.

Produkty Gerlach

Garnki producenta Gerlach cechują się solidnym wykonaniem. Każdy zakupiony komplet Gerlach jest wykonany ze stali o typie 18/10. Dzięki wysokiemu stężeniu niklu oraz chromu garnki te są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Z tego względu takim garnkom nic się nie stanie, przy upuszczeniu ich na podłogę. Tym samym, takie garnki są polecane między innymi osobom, które mają skłonności do upuszczenia różnych akcesoriów z rąk. Dodatkowo, garnki Gerlach bardzo łatwo się czyści, dzięki stali nierdzewnej. Można je z powodzeniem myć w zmywarce, ponieważ nie niszczeją, pod wpływem środków czyszczących. Mycie z kolei pod bieżącą wodą trwa zaledwie kilka minut, ponieważ do tych garnków nie przywiera jedzenie.

Komplety nowoczesnych garnków Gerlach

Gerlach to producent, który idzie z duchem czasu. Z tego względu jego garnków można używać na płytach indukcyjnych. Wszystkie garnki doskonale przepuszczają ciepło pochodzące z kuchenek elektrycznych. Jak widać, te garnki są bardzo uniwersalne, dlatego korzysta z nich tak wiele grup osób. Każdy zestaw garnków odznacza się odmiennymi cechami. Przykładowo w ofercie Gerlach znajdziemy garnki przystosowane do przygotowywania potraw na parze, wyposażone z dwoma uchwytami czy jedną długą wygodną rączką. Tak szeroki wybór umożliwia dobranie garnków do swoich indywidualnych kulinarnych preferencji. Jeśli nie wiemy jaki produkt wybrać, warto zajrzeć do karty katalogowej danego produktu, gdzie znajdziemy całą specyfikację.

Garnki producenta Gerlach Viva i Brava

Garnki typu Viva oraz Brava to komplety najchętniej kupowane przez Polaków. Są to komplety wykonane ze stali nierdzewnej i dodatkowo przekonują klientów swoją atrakcyjną ceną. Omawiane garnki Gerlach są nieco tańsze od pozostałych produktów. Jednak cena absolutnie nie ma wpływu na jakość. Wszystkie produkty marki Gerlach cechują się taką samą, najwyższą jakością. Garnki z serii Viva oraz Brava wyposażone są w dwa profilowane uchwyty, dzięki którym nigdy takich garnków nie upuścimy. Produkty te są kierowane do rodzin, ponieważ dzięki nim, można gotować posiłki nawet dla 5 osób.